V četrtek, 2. 3. 2023, je v Logatcu potekalo državno prvenstvo v rokometu za starejše dečke. Na četrtfinalnem turnirju so poleg naše šole sodelovale še OŠ Tabor Logatec in OŠ Frana Erjavca Nova Gorica. Vse nastopajoče šole so se v igri pomerile med seboj:

1. tekma: OŠ Antona Ukmarja Koper : OŠ Tabor Logatec (26:27); 2. tekma: OŠ Frana Erjavca Nova Gorica : OŠ Antona Ukmarja Koper (16:19); 3. tekma: OŠ Tabor Logatec : OŠ Frana Erjavca NG (24:20). Naša šola je na tekmovanju zasedla 2. mesto in se žal ni uvrstila v polfinale.  Šolo so na prvenstvu zastopali naslednji učenci: Peter Muha, Nejc Koren, Teo Pišlar, Veron Vugrinec, Svit Bavdek, Luka Pavlović, Bor Bavdek, Martin Klinec, Jakob Antonaz, Bor Lapajne Stanjko, Tine Grandič in Gal Kos. Čestitke fantom za borbeno igro.

Vodja ekipe: Sandra Mihalič 

Dostopnost