V sredo,  28. 2. 2024 je na naši šoli potekalo državno polfinale v skokih z male prožne ponjave.  Tako nastopajoči učenci kot tudi njihovi navijači,  so pokazali, da so na Ukmarju doma pravi športniki.

Tekmovali so učenci in učenke od 2. do 9. razreda in dosegli odlične rezultate:
Najmlajše deklice ekipno (Gabriela, Ela, Tinkara, Noeli, Manca): 4.mesto
Najmlajše deklice posamezno: Gabriela 2.mesto.
Najmlajši dečki ekipno (Vid, Gal, Oskar, Tian, Niko): 3.mesto
Najmlajši dečki posamezno: Tian 2.mesto
Mlajše deklice ekipno (Ruby, Ella, Ilari, Abi, Victoria): 3.mesto
Mlajši dečki ekipno (Matias, Gal, Luka, Žan, Teylor): 1.mesto
Starejše deklice ekipno (Sofia, Katja, Noel, Gaja Š., Gaja P): 2.mesto
Starejše deklice posamezno: Sofia 2.mesto.

Ekipa učiteljev je prav tako zelo ponosna na starejšega dečka Liama in na ostale deklice, ki so se prav tako odlično odrezale (Natalie, Sienna, Ajna, Nejra, Ajda, Soraja, Katja, Alexandra, Kim, Neža).

Posebna zahvala gre tistim učencem naše šole, ki so pomagali pri pripravi prostora in pa učenkam (Anabelli, Valentini, Ajdi, Alji,  Sari, Maji, Viki, Mani, Juliji, Violeti), ki so poskrbele za vodenje, fotografiranje in pomoč sodnikom.

Dostopnost